Deze familiereis Florida laat fantasieën uitkomen. Zowel jong als oud beleeft een prachtige autorondreis. Wie wil er nu niet oog in oog staan met Donald Duck, Shrek of de krokodillen van de Everglades? Orlando is the place to be voor film, fantasie en beleving. Ook elders in Florida is er genoeg te zien en te beleven. Lijkt het je leuk om dolfijnen op zee te spotten, een krokodil te zien, een honkbal wedstrijd willen bijwonen of op Cape Canaveral alles te weten te komen over ruimtereizen en de maan? Het kan allemaal tijdens deze familiereis Florida. Meer weten? Bekijk dan deze gezinsvakantie Florida.

Familiereis Florida

Familiereis Florida highlights

 • Individuele rondreis per auto
 • Keuze standard of more inclusive
 • Ontspannen reis met je gezin
 • Orlando, Miami, west- en oostkust
  • Inclusief verblijf
  • Inclusief vlucht Amsterdam-Orlando
  • Inclusief huurauto
  • Nederlandstalige routebeschrijving
  • 14 overnachtingen volgens een standard of more inclusive rondreis