Een rondreis van 16 dagen door het zuiden van de Verenigde Staten. De bakermat van Rock ‘n Roll, Jazz, Dixieland, Blues, Country en pretparken. Wanneer je dit binnenkort wilt meemaken is deze aanbieding echt wat voor je. Nergens goedkoper. De perfecte rondreis met louter en alleen hoogtepunten. Wat dacht je van een bezoek aan New Orleans. De stad van jazz en Carnaval. Voor country moet je naar Nashville en Memphis ademt Elvis Presley door Graceland. Disneyland en Universal Studios vind je in Orlando. Kortom: Een waanzinnige rondreis door het zuiden voor een heerlijke prijs. 

Je start in Orlando, het walhalla voor attractiepark liefhebbers,  richting de zuidelijke staten van North Carolina, South Carolina, Florida, Louisiana, Mississippi en Tennesee en geniet van de zuidelijke tradities en muziek.

Fly en Drive inclusief!
– Vliegreis per KLM of American Airlines*
– 14 overnachtingen. De hotels of lodges liggen vlakbij de centra van de steden en in de nationale parken of vlakbij de ingang
– Uitgebreide informatiemap met Nederlandstalige routebeschrijving, wegenkaarten en uw hotelvouchers. Dit pakket ligt voor u klaar bij de receptie van uw 1e overnachtingshotel in Amerika
– Rand McNally Road Atlas

Fly en Drive exclusief!
– huurauto

Een huurauto voor deze trip kun je apart boeken door te klikken op: Huurauto door zuidelijk Verenigde Staten

Hoogtepunten van deze Swinging South reis. Lees meer hierover door op de naam te klikken.
Orlando
New Orleans
Memphis
– Nashville
– Great Smokey Mountains National Park
– Charleston
– Savannah
– St. Augustine
– Daytona Beach