Een fly drive Florida van 9 dagen incl vliegticket hotel en autohuur. Deze aanbieding van TUI brengt je naar de Sunshine State. Al vanaf €1299 reis je vanuit Miami naar het meest zuidelijke puntje van Florida, Key West. Profiteer van deze Florida aanbieding en ga er even ontspannen tussenuit. Meer weten? Check snel via onderstaande button.

Fly drive Florida

Fly Drive Florida highlights

  • Individuele rondreis per auto
  • Keuze standard of more inclusive
  • Inclusief autohuur
  • Miami Beach, ‘the place to be’
  • Overseas Highway
  • The Keys, bounty eilandjes

Fly Drive Florida van start tot eind

Je komt met het vliegtuig aan in Miami. Pikt je huurauto op en rijdt naar je hotel om een paar dagen te relaxen vlak aan het strand in het Art Deco district. Zo kun je alles van Miami goed beleven. Lekker eten, relaxen aan de boulevard en/of aan het strand + eventueel uitgaan. Vanaf dag twee volg je de Overseas Highway van eilandje naar eilandje waarbij de wereldberoemde Seven Mile Bridge in het vizier ligt. Via het Bahia Honda State Park (ideaal voor je een break tijdens je fly drive florida) rijdt je door naar Key West. Ga lekker naar je hotel en ontdek s’avonds het zwoele centrum van Key West. Een aanrader is om de volgende dag een fiets te huren om ‘the old town’ en omgeving te verkennen. Bezienswaardigheden genoeg zoals het huis van Ernest Hemmingway. Drink een drankje in zijn favoriete cafe. Laat je fotograferen bij het Southernmost Point en House. Bewonder het Little white house waar Harry Truman verbleef en drink een biertje in de beroemde Sloppy Joe’s. Op Mallory Square kun je dagelijks de zon zien ondergaan. Enthousiast geworden over deze fly drive Miami en The Keys? Check dan onderstaande button.

Fly drive Florida