Wel eens gedacht om op vakantie naar New York te gaan? Maar je wilt eigenlijk ook genieten van de Amerikaanse zon? Dan heeft DJI de oplossing voor je. Combineer wereldstad New York met Florida! De Big Apple is de perfecte bestemming voor een stedentrip. Na enkele dagen alle hoogtepunten van New York gezien te hebben is het tijd voor actieve ontspanning in combinatie met strand. Je vliegt vanuit New York naar het zonnige Florida. Hier bezoek je pretparken, natuurgebieden en ga je heerlijk relaxen op de witte zandstranden van Miami Beach! Deze fly drive New York en Florida combi is onder vele Amerikagangers favoriet. Meer weten? Check de groene button.

Florida New York combi

Hoogtepunten New York Florida

✔ New York met Times Square, Central Park, Vrijheidsbeeld en meer
✔ Miami met het Art Deco district en witte stranden
✔ Orlando met haar vele pretparken
✔ Mediteraan Napels
✔ De Everglades met haar moerassen
✔ De prachtige Key West eilanden

New York en Florida

In New York kun je alle hoogtepunten bezoeken, zoals het Vrijheidsbeeld, Times Square, Central Park en het Empire State Building. Na 3 dagen New York vlieg je naar Miami om te genieten van de zon en de vele mogelijkheden die Florida te bieden heeft. Na een vrije dag Miami reis je de volgende dag per huurauto naar de pretparkhoofdstad van de wereld Orlando. Onderweg is er de mogelijkheid om een tussenstop te maken in Forever Florida natuurpark. Na twee dagen themaparken bezoeken reis je naar Sarasota voor een bezoek aan de Bush Gardens. De volgende dag rijdt je naar Naples, de stad vernoemt naar de Italiaanse stad, die aan het einde van de 19de eeuw gebouwd werd. Hier blijf je 2 dagen om te genieten van het zwoele leven. Vanaf dag 13 reis je naar Key West via de Everglades. Maak hier een tocht per propellerboot en ontdek tussen de mangrovebossen krokodillen, schildpadden, wasberen en vele vogelsoorten. De route gaat verder naar de Keys, diverse opeenvolgende koraaleilanden waarbij een weg de eilanden verbind. Je verblijft op Key West met haar felblauwe zee en witte stranden. Hier kun je een volle dag snorkelen, relaxen of een bezoek brengen aan diverse bezienswaardigheden zoals Ernest Hemingway oude huis, zijn favoriete stamkroeg en het Wreckers’ Museum. De volgende dag reis je terug naar Miami en is je New York Florida fly drive ten einde. Je vliegt terug naar Amsterdam.

Florida New York combi